Je bent nog niet ingelogd
Endgame Gear OP1 8k v2 Dark Frost Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De OP1 8k v2 is een bedrade gamingmuis voor competitieve spelers, uitgerust met een PixArt PAW3950 sensor, 8000Hz polling rate en ultrasnelle responsiviteit voor maximale precisie. Dankzij de exclusieve Kailh GX-switches, GX Speed Mode en stofbestendige encoder biedt de muis scherpe clicks, lage latency en betrouwbare scrollcontrole. Met hot-swappable switches, verschillende skates en side skins is de OP1 8k v2 volledig aan te passen aan jouw speelstijl.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Endgame Gear |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Sensor | PixArt PAW 3950 U 1F95A |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 49.5 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4251442513177 |
| Vendorcode | EGG-OP1-8K-V2-DF |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Endgame Gear OP1 8k v2 Zwart Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 79,00
Endgame Gear OP1 8k v2 Wit Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 79,90
Endgame Gear OP1 8k v2 Dark Frost Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PAW 3950 U 1F95A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 80 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60.5 mm |
| Diepte | 118.2 mm |
| Gewicht | 49.5 gram |
| Hoogte | 37.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Max. Snelheid | 750 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare pollingsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4251442513177 |
| Vendorcode | EGG-OP1-8K-V2-DF |
| Artikelnr | 10336 |
| Merk | Endgame Gear |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Maak kennis met de OP1 8k v2 – de volgende evolutie in bedrade gamingmuizen. Ontwikkeld voor prestaties op topniveau, verlegt de OP1 8k v2 grenzen met onze custom PixArt PAW3950 sensor voor ongeëvenaarde trackingprestaties. Gecombineerd met een Nuvoton high-speed MCU en echte 8000Hz polling levert deze muis pure precisie en ultrasnelle responsiviteit, zonder concessies door energiebesparing.
De OP1 8k v2 beschikt over onze exclusieve mechanische Kailh GX-switches voor een scherpe, tactiele klikervaring en toonaangevende click latency. De GX Speed Mode plaatst deze muis in een klasse apart – voer clicks sneller uit dan je ze kunt horen. De nieuwe stofbestendige Kailh encoder zorgt daarnaast voor verfijnde scrollcontrole met verbeterde betrouwbaarheid.
Pas je game-ervaring volledig aan met hot-swappable hoofdknopswitches, twee verschillende sets skates en verwisselbare side skins, zodat je de gamingmuis kunt afstemmen op jouw unieke speelstijl.
Nauwkeurig ontworpen. Geoptimaliseerd voor prestaties.
De OP1 8k v2 beschikt over onze exclusieve mechanische Kailh GX-switches voor een scherpe, tactiele klikervaring en toonaangevende click latency. De GX Speed Mode plaatst deze muis in een klasse apart – voer clicks sneller uit dan je ze kunt horen. De nieuwe stofbestendige Kailh encoder zorgt daarnaast voor verfijnde scrollcontrole met verbeterde betrouwbaarheid.
Pas je game-ervaring volledig aan met hot-swappable hoofdknopswitches, twee verschillende sets skates en verwisselbare side skins, zodat je de gamingmuis kunt afstemmen op jouw unieke speelstijl.
Nauwkeurig ontworpen. Geoptimaliseerd voor prestaties.
Toon meer
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Grace
Eerste review
Geschreven bij: Endgame Gear OP1 8k v2 Wit Gaming Muis
Geplaatst: 01-05-2026
5 dagen in bezit
Good mouse
It's really light and the buttons feel amazing One little thing that I don't like for now, the scroll wheel is a bit stiff but with time it's manageable. The cable is very soft and not stiff at all
❮
❯
❮
❯







