Je bent nog niet ingelogd
Endgame Gear OP1 8K v2 Gaming 8.000Hz witte Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
+ Gratis Muismat!
❮
❯
❮
❯
3x
De Endgame Gear OP1 8K v2 is een high-performance gaming muis die is uitgerust met de geavanceerde PixArt PAW 3950 U 1F95A-sensor en een maximale resolutie van 30.000 dpi. Met 6 programmeerbare knoppen en een lichtgewicht ontwerp van slechts 49,5 gram biedt deze muis een optimale controle en precisie voor de meest veeleisende gamers. Of deze muis de juiste keuze is, zal afhangen van de persoonlijke voorkeuren en behoeften van elke gebruiker.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Endgame Gear |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Sensor | PixArt PAW 3950 U 1F95A |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 49.5 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4251442513153 |
| Vendorcode | EGG-OP1-8K-V2-WHT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ Gratis Muismat!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Endgame Gear |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Draadloos | ✖︎ |
| Type Sensor | Optisch |
| Sensor | PixArt PAW 3950 U 1F95A |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Max. Snelheid | 750 ips |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Hoogte | 37.2 mm |
| Breedte | 60.5 mm |
| Diepte | 118.2 mm |
| Gewicht | 49.5 gram |
| Materiaal | Plastic |
| Kleur Product | Wit |
| EAN | 4251442513153 |
| Vendorcode | EGG-OP1-8K-V2-WHT |
| Artikelnr | 10424 |
| Merk | Endgame Gear |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
Ontvang nu een gratis Megekko Muismat!
Bij aankoop van deze muis ontvang je nu een gratis Megekko Gaming Muismat Cool White!
Actie loopt zolang de voorraad strekt.
OP=OP
Actie loopt zolang de voorraad strekt.
OP=OP
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
+ Gratis Muismat!
❮
❯
❮
❯




