Je bent nog niet ingelogd
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini - draadloze gaming (zwart) Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
3x
De HyperX Pulsefire Haste 2 Mini is een compacte draadloze gaming muis ontworpen voor gamers die mobiliteit en prestaties waarderen. Met de krachtige 26K sensor bereikt deze muis een maximale resolutie van 26000 dpi en een polling rate van 1000 Hz voor responsieve controle. De muis beschikt over zes programmeerbare knoppen, RGB LED-verlichting en weegt slechts 59 gram voor maximaal comfort. Draadloze connectiviteit via Bluetooth en 2.4GHz RF biedt flexibiliteit, terwijl de accu langdurige gaming sessies ondersteunt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyperx |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | HyperX 26K |
| Resolutie (max) | 26000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 59 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 89,95
laatste 90 dagen: 89,95
59,
99
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 370 mAh |
| Batterijduur | 100 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | HyperX 26K |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PTFE |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diepte | 67 mm |
| Gewicht | 59 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-C -> USB-A |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 26000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 650 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 197192120217 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197192120217 |
| Vendorcode | 7D388AA |
| Artikelnr | 1116540 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



