Je bent nog niet ingelogd
Razer Basilisk V3 Pro 35K Transparante Gaming Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Razer Basilisk V3 Pro 35K Transparante Gaming Muis is een draadloze gamingmuis met geavanceerde prestaties. Deze muis beschikt over de Razer Focus Pro 35K sensor met een maximale resolutie van 35000 dpi en een polling rate van 8000 Hz voor nauwkeurige tracking. Met 11 programmeerbare knoppen, RGB LED-verlichting en een gewicht van slechts 112 gram biedt deze muis professionele functies. De muis werkt draadloos via Bluetooth en 2.4GHz RF-verbinding en wordt aangedreven door een interne accu.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | Razer Focus Pro 35K |
| Resolutie (max) | 35000 dpi |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 11 |
| Gewicht | 112 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Razer Basilisk V3 Pro 35K Wit Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 154,95
Razer Basilisk V3 Pro 35K Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 159,00
Razer Basilisk V3 Pro 35K Transparante Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 210 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Razer Focus Pro 35K |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | PTFE |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 90 |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75.1 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Gewicht | 112 gram |
| Hoogte | 42.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 11 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 11 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 35000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 70 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd geheugen | ✓︎ |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Max. Snelheid | 750 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare pollingsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419334835 |
| Vendorcode | RZ01-05240400-R3G1 |
| Artikelnr | 1166107 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Rico (The Vetonator)
Geschreven bij: Razer Basilisk V3 Pro 35K Draadloze Gaming muis
Geplaatst: 23-04-2026
5 dagen in bezit
Top gaming muis voor Xbox Series X slim&krachtig
Mooi design
Ligt goed in de hand maar wel even wennen
Leuk die verlichting
Goede verbinding tussen console
Goede gebruiksaanwijzing ontbreekt.
Top gaming muis voor Xbox Series X ?? De Razer Basilisk Pro 35K draadloze gaming muis is echt een topper. In het begin dacht ik dat hij defect was, omdat het scrollwiel een vrijloop had zonder weerstand. Ik wilde hem bijna retour sturen, tot ik ontdekte dat er een knop achter het scrollwiel zit waarmee je schakelt tussen vrijloop en scrollen met ribbels. Super handig! De verbinding met de Xbox Series X is stabiel en snel, en alles reageert direct en nauwkeurig tijdens het gamen. Ondanks de prijs krijg je echt kwaliteit en slimme functies. Kortom: zeer tevreden, absolute aanrader! ?
★★★★★★★★★★
Nitro
Eerste review
Geschreven bij: Razer Basilisk V3 Pro 35K Wit Draadloze Gaming muis
Geplaatst: 22-02-2026
5 dagen in bezit
TOP muis
Zeer tevreden, snel bezorgd, zeker aangeraden
❮
❯
❮
❯







