Je bent nog niet ingelogd
CHERRY GENTIX Zwart Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De CHERRY GENTIX Zwart Muis is een klassieke bedraalde muis die geschikt is voor zowel thuis- als kantoorgebruik. Met drie gebruiksvriendelijke knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi biedt deze muis nauwkeurige cursorbesturing voor dagelijkse taken. De bedrade verbinding zorgt voor stabiele connectiviteit zonder laadproblemen. Met een gewicht van slechts 120 gram is de muis licht en comfortabel hanteerbaar. Dit CHERRY-product combineert betrouwbaarheid met praktische functionaliteit voor standaard computerwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cherry |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 120 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
| EAN | 4025112074295 |
| Vendorcode | JM-0300-2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, c-tick, VDE GS, cTUVus, BSMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik | 100 mA |
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 120 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Opbergetui | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 111,5 x 68,5 x 35 mm |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rubberen handgrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 139 x 95 x 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4025112074295 |
| Vendorcode | JM-0300-2 |
| Artikelnr | 923647 |
| Merk | Cherry |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
CHERRY GENTIX Bedrade optische muis: professionele kwaliteit voor een geweldige prijs met een modern ontwerp
GENTIX - laat deze muis niet los.
Modern ontwerp, nauwkeurig scrollwiel en exacte drukpunten van de muisknoppen zorgen ervoor dat ze uniek in zijn prijsklasse. Het aangename gevoel door de zijkanten van massief rubber zorgt ervoor dat zelfs in hectische situaties de muisaanwijzer vloeiend en precies kan worden bediend
Bij de 1,8 m lange kabel met USB-poort kan de GENTIX-muis snel en eenvoudig aan elke notebook worden bevestigd
Functies:
Betrouwbare kabelmuis met 3 knoppen en optische sensor Aangenaam gevoel en grip dankzij rubberen zijkanten Symmetrisch ontwerp - voor rechts- en linkshandig gebruik Optische sensor met een hoge resolutie met een resolutie van 1000 dpi voor een nauwkeurige en soepele bediening van de muisaanwijzer Eenvoudige inbedrijfstelling via Plug & Play 1,8 m kabel met USB-poort voor gebruik op notebook en pc
GENTIX - laat deze muis niet los.
Modern ontwerp, nauwkeurig scrollwiel en exacte drukpunten van de muisknoppen zorgen ervoor dat ze uniek in zijn prijsklasse. Het aangename gevoel door de zijkanten van massief rubber zorgt ervoor dat zelfs in hectische situaties de muisaanwijzer vloeiend en precies kan worden bediend
Bij de 1,8 m lange kabel met USB-poort kan de GENTIX-muis snel en eenvoudig aan elke notebook worden bevestigd
Functies:
Betrouwbare kabelmuis met 3 knoppen en optische sensor Aangenaam gevoel en grip dankzij rubberen zijkanten Symmetrisch ontwerp - voor rechts- en linkshandig gebruik Optische sensor met een hoge resolutie met een resolutie van 1000 dpi voor een nauwkeurige en soepele bediening van de muisaanwijzer Eenvoudige inbedrijfstelling via Plug & Play 1,8 m kabel met USB-poort voor gebruik op notebook en pc
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯



