Je bent nog niet ingelogd
Endgame Gear XM2we draadloze Gaming Zwart Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Endgame Gear OP1 8K is een draadloze gaming muis die met een oplaadbare accu werkt. Deze muis maakt gebruik van 2.4GHz RF-verbinding voor stabiele connectiviteit en beschikt over een geavanceerde PixArt PAW 3370 sensor met maximaal 19000 dpi resolutie. Met een polling rate van 1000 Hz en slechts 63 gram weegt deze muis zeer licht. De vijf programmeerbare knoppen bieden flexibiliteit voor verschillende speelstijlen, wat de OP1 8K een veelzijdige keuze maakt voor serieuze gamers die precisie en responsiviteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Endgame Gear |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Sensor | PixArt PAW 3370 |
| Resolutie (max) | 19000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 63 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 79,90
laatste 90 dagen: 79,90
69,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 410 mAh |
| Batterijduur | 168 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PAW 3370 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Plastic |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Gewicht | 63 gram |
| Hoogte | 122 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 19000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare pollingsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4251442508753 |
| Vendorcode | EGG-XM2WE-BLK |
| Artikelnr | 953592 |
| Merk | Endgame Gear |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Endgame Gear XM2we
De XM2we (wireless essential) is de budgetvriendelijke versie van de XM2w. Een CompX CX52850 MCU en een PixArt PAW3370 bereiken samen met de Kailh GO optische schakelaars een consistente rapportsnelheid van 1000 Hz en snelle reactie tijden. Uitgerust met een batterij van 410 MAH, gaat de XM2we een week lang mee zonder op te laden.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯



