Je bent nog niet ingelogd
ASUS WT465 Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De ASUS WT465 is een draadloze muis die zich uitstekend leent voor thuiswerk en kantooromgevingen. Met RF 2.4GHz verbinding en een maximale resolutie van 1600 dpi biedt deze muis nauwkeurige positionering voor diverse taken. De vijf programmeerbare knoppen zorgen voor aangepaste functionaliteit, terwijl het lichte ontwerp van 70 gram comfort tijdens langdurig gebruik bevordert. Batterijvoeding maakt deze muis mobiel inzetbaar zonder verdere bekabeling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 70 gram |
| Verkrijgbaar sinds | November 2015 |
| EAN | 4716659948292 |
| Vendorcode | 90XB0090-BMU050 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75.6 mm |
| Diepte | 106 mm |
| Diepte van de receiver | 1,48 cm |
| Gewicht | 70 gram |
| Hoogte | 39.5 mm |
| Receiver breedte | 1,92 cm |
| Receiver hoogte | 6,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8471607000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4716659948292 |
| Vendorcode | 90XB0090-BMU050 |
| Artikelnr | 963950 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




