Je bent nog niet ingelogd
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Aqua Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
+ GRATIS MUISMAT
❮
❯
❮
❯
1x
De Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Aqua is een draadloze gaming muis met geavanceerde prestaties. Deze muis beschikt over de Steelseries TrueMove Air sensor met maximaal 18000 dpi en een polling rate van 1000 Hz voor nauwkeurige tracking. Met Bluetooth en RF 2.4GHz connectiviteit biedt deze muis flexibiliteit. De muis heeft 6 programmeerbare knoppen, weegt 106 gram en is voorzien van RGB LED verlichting. Batterijgevoed, ideaal voor gamers die waarde hechten aan mobiliteit en responsiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Steelseries |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | Steelseries TrueMove Air |
| Resolutie (max) | 18000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 106 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Steelseries Rival 3 Gen 2 Wit Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 34,95
Steelseries Rival 3 Gen 2 Zwart Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 37,95
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Zwarte Draadloze Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 46,99
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Lavender Draadloze Muis
Kleur Product:
Paars
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 46,99
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Wit Draadloze Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 46,99
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Aqua Draadloze Muis
Kleur Product:
Blauw
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
Huidig
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 54,95
laatste 90 dagen: 54,95
46,
99
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ GRATIS MUISMAT
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 175 (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Steelseries TrueMove Air |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 2 x |
| Batterijformaat | AAA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 67 mm |
| Diepte | 120.6 mm |
| Gewicht | 106 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 18000 dpi |
| Scroll type | Ring |
| Max. Versnelling | 40 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 300 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5707119062299 |
| Vendorcode | 62526 |
| Artikelnr | 973374 |
| Merk | Steelseries |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG NU EEN COD ZOMBIES EDITION MUISMAT!
Bij aankoop van geselecteerde Steelseries muizen krijg je een gratis Steelseries QcK L COD Zombies Edition muismat!
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2 is de ultieme draadloze gamingmuis voor gamers die op zoek zijn naar precisie, comfort en duurzaamheid.
Met de krachtige TrueMove Core-sensor, die maar liefst 18.000 DPI biedt, en ultrasnelle 2,4 GHz- of Bluetooth-connectiviteit, levert deze muis extreme reactiesnelheid en lage latentie – ideaal voor intensieve gamesessies.
De duurzame schakelaars gaan tot 60 miljoen klikken mee, waardoor de Rival 3 Wireless een betrouwbare partner is voor al je gamingavonturen.
Bovendien is deze muis ontworpen met het oog op gemak: met één AAA-batterij geniet je van maar liefst 200 uur batterijduur op 2,4 GHz en indrukwekkende 450 uur via Bluetooth.
De Rival 3 Wireless is perfect voor iedereen die een hoogwaardig ontwerp zoekt dat lang meegaat.
Met de krachtige TrueMove Core-sensor, die maar liefst 18.000 DPI biedt, en ultrasnelle 2,4 GHz- of Bluetooth-connectiviteit, levert deze muis extreme reactiesnelheid en lage latentie – ideaal voor intensieve gamesessies.
De duurzame schakelaars gaan tot 60 miljoen klikken mee, waardoor de Rival 3 Wireless een betrouwbare partner is voor al je gamingavonturen.
Bovendien is deze muis ontworpen met het oog op gemak: met één AAA-batterij geniet je van maar liefst 200 uur batterijduur op 2,4 GHz en indrukwekkende 450 uur via Bluetooth.
De Rival 3 Wireless is perfect voor iedereen die een hoogwaardig ontwerp zoekt dat lang meegaat.
Toon meer
+ GRATIS MUISMAT
❮
❯
❮
❯



