Je bent nog niet ingelogd
Steelseries Rival 3 Gen 2 Zwart Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ GRATIS MUISMAT
❮
❯
❮
❯
6x
De Steelseries Rival 3 Gen 2 is een gaming muis die ontworpen is voor competitieve spelers. Met de TrueMove Core sensor en maximale resolutie van 8500 dpi levert deze muis nauwkeurige tracking. De polling rate van 1000 Hz zorgt voor responsieve gameplay. De ergonomische muis beschikt over 6 programmeerbare knoppen en weegt slechts 106 gram. RGB LED verlichting voegt een gaming-aesthetic toe. Via kabelverbinding garandieert dit model stabiele connectiviteit zonder latency.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Steelseries |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Sensor | Steelseries TrueMove Core |
| Resolutie (max) | 8500 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 106 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 5707119059961 |
| Vendorcode | 62515 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Steelseries Rival 3 Gen 2 Wit Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 34,95
Steelseries Rival 3 Gen 2 Zwart Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Zwarte Draadloze Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 54,95
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Lavender Draadloze Muis
Kleur Product:
Paars
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 54,95
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Aqua Draadloze Muis
Kleur Product:
Blauw
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 54,95
Steelseries Rival 3 WL Gen 2 Wit Draadloze Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 59,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ GRATIS MUISMAT
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Steelseries TrueMove Core |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS, Kunststof |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 67 mm |
| Diepte | 120.6 mm |
| Gewicht | 106 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 8500 dpi |
| Scroll type | Ring |
| Max. Versnelling | 35 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 300 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5707119059961 |
| Vendorcode | 62515 |
| Artikelnr | 973372 |
| Merk | Steelseries |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG NU EEN COD ZOMBIES EDITION MUISMAT!
Bij aankoop van geselecteerde Steelseries muizen krijg je een gratis Steelseries QcK L COD Zombies Edition muismat!
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De SteelSeries Rival 3 Gen 2 Gaming Mouse is de perfecte keuze voor gamers die op zoek zijn naar zowel prestaties als comfort. Met de TrueMove Air 8.5K DPI optische sensor biedt deze gamingmuis ongeëvenaarde precisie en reactiesnelheid.
De duurzame schakelaars zijn getest op tot 60 miljoen klikken, wat zorgt voor betrouwbare prestaties, zelfs tijdens intensieve gamesessies.
Met een gewicht van slechts 77 gram is de muis ontworpen om precisie en bewegingsvrijheid te maximaliseren.
Dankzij de drie-zone RGB-verlichting, de supermesh paracord-kabel en 100% PTFE-glides geniet je niet alleen van optimale beweegprestaties, maar ook van een stijlvolle ervaring die perfect past bij jouw setup.
De duurzame schakelaars zijn getest op tot 60 miljoen klikken, wat zorgt voor betrouwbare prestaties, zelfs tijdens intensieve gamesessies.
Met een gewicht van slechts 77 gram is de muis ontworpen om precisie en bewegingsvrijheid te maximaliseren.
Dankzij de drie-zone RGB-verlichting, de supermesh paracord-kabel en 100% PTFE-glides geniet je niet alleen van optimale beweegprestaties, maar ook van een stijlvolle ervaring die perfect past bij jouw setup.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
+ GRATIS MUISMAT
❮
❯
❮
❯



