Je bent nog niet ingelogd
Edifier M90 Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Edifier M90 Wit zijn compacte PC speakers die met hun 100 Watt vermogen krachtige geluidskwaliteit leveren. Dit 2.0 kanaalssysteem biedt flexibele connectiviteit via 3.5 mm, Bluetooth, HDMI en USB-C, zodat je ze eenvoudig met diverse apparaten kunt verbinden. Met drivers van 2.5 en 10.2 cm en een frequentiebereik van 50 tot 40.000 Hz reproduceert dit speakerstel een breed scala aan geluidstonen. De afmetingen van 133 x 212 x 225 mm maken ze geschikt voor verschillende bureauopstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 100 Watt |
| Frequentiebereik | 50 - 40.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 2.5, 10.2 cm |
| Afmetingen speakers | 133 x 212 x 225 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 6923520217205 |
| Vendorcode | M90-WHT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 50 - 40.000 Hz |
| Ondersteund audioformaat | SBC |
| Signaal/ruis-verhouding | 85 dB |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Op afstand bedienbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 133 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Gewicht | 6000 gram |
| Hoogte | 212 mm |
| Afmetingen speakers | 133 x 212 x 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Diameter driver speakers | 10.2, 2.5 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 100 Watt |
| Stemcodecs | LDAC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Digitale audio optische in | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Vermogen speakers | 15, 35 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 2,54 cm (1") |
| Diameter mid-range driver | 10,2 cm (4") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Surround | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520217205 |
| Vendorcode | M90-WHT |
| Artikelnr | 163572 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
