Je bent nog niet ingelogd
Logitech ClearChat Comfort Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Logitech ClearChat Comfort is een bedraad on-ear headset met USB-aansluiting, ontworpen voor comfortabel en langdurig gebruik. Met een kabellengte van 1,90 meter biedt het voldoende bewegingsvrijheid. De headset weegt slechts 197 gram, waardoor het licht en draagbaar is. Een handige volumeregeling aan het apparaat zelf stelt gebruikers in staat om het geluidsniveau eenvoudig aan te passen. Dit maakt het een praktische keuze voor werk, communicatie en entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.90 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 197 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 5706998896797 |
| Vendorcode | 981-000014 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 151 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Gewicht | 197 gram |
| Hoogte | 171 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 94 dB |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Kantoor/callcenter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.90 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -17 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Plug and play | ✓︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5706998896797 |
| Vendorcode | 981-000014 |
| Artikelnr | 1012071 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯