Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF Gaming H1 Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
7x
De ASUS TUF Gaming H1 Draadloos is een over-ear gaming headset met Bluetooth-connectiviteit en USB-aansluiting. Het apparaat is compatibel met Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 en PlayStation 5. Met een gewicht van 295 gram biedt de headset een evenwicht tussen stabiliteit en dragcomfort. De ingebouwde volumeregeling stelt je in staat om het geluid naar wens aan te passen. Dit model is geschikt voor gamers die flexibiliteit zoeken in connectiviteitsmogelijkheden en multi-platform gaming ondersteuning waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 295 gram |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
| EAN | 4711081173960 |
| Vendorcode | 90YH0391-B3UA00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 15 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 0,23 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,1 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 295 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -45 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Plug and play | ✓︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | Virtual 7.1 surround sound |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 60 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081173960 |
| Vendorcode | 90YH0391-B3UA00 |
| Artikelnr | 1029391 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯