Je bent nog niet ingelogd
JBL Live 400BT Headset Draadloos Hoofdband Oproepen/muziek Bluetooth Zwart
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
De JBL Live 400BT is een draadloze hoofdtelefoon met hoofdbandbouwwijze, ontworpen voor zowel oproepen als muziekluistering. Dit zwarte headset beschikt over Bluetooth-connectiviteit voor draadloze verbinding met uw apparaten. Met een gewicht van 186 gram biedt het comfort voor langdurig gebruik. De volumeregeling aan het apparaat geeft u directe controle over het geluidsniveau. Daarnaast is er een 3.5 mm aansluiting beschikbaar voor bedrade verbinding wanneer gewenst.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | JBL |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 186 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 6925281940279 |
| Vendorcode | JBLLIVE400BTBLK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
72,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 700 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 24 uur |
| Levensduur van de batterij | 1440 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Gesprekstijd | 24 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 186 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth versie | 4.2 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6925281940279 |
| Vendorcode | JBLLIVE400BTBLK |
| Artikelnr | 1045564 |
| Merk | JBL |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯