Je bent nog niet ingelogd
Sandberg 126-36 Draadloos Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Sandberg 126-36 is een draadloze over-ear headset die ontworpen is voor veelzijdig gebruik. Met Bluetooth-connectiviteit en USB-aansluiting biedt het flexibele verbindingsmogelijkheden. De headset beschikt over actieve ruisonderdrukking voor een gefocuste luisterbeleving en een geïntegreerde volumeregeling voor gemakkelijke bediening. Het compacte ontwerp met een gewicht van 211 gram maakt het apparaat dragbaar en comfortabel voor dagelijks gebruik. De over-ear constructie zorgt voor stabiele pasvorm tijdens uitgebreide gebruikssessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sandberg |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 211 gram |
| Verkrijgbaar sinds | April 2022 |
| EAN | 5705730126369 |
| Vendorcode | 126-36 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 57,95
laatste 90 dagen: 57,95
44,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 300 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 13 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Certificering | FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 211 gram |
| Hoogte | 210 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 110 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoonaansluiting | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.0 |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5705730126369 |
| Vendorcode | 126-36 |
| Artikelnr | 1050857 |
| Merk | Sandberg |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯