Je bent nog niet ingelogd
Logitech Zone Vibe 100 Draadloos Roze
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Logitech Zone Vibe 100 in roze is een draadloze over-ear headset, ideaal voor professioneel gebruik. Met Bluetooth-connectiviteit biedt deze headset flexibiliteit en gemak. De USB-A aansluiting en 1,30 meter kabel zorgen voor eenvoudige verbinding, terwijl het lichte gewicht van 185 gram comfort bij langdurig dragen bevordert. De geïntegreerde volumeregeling stelt je in staat om snel het geluidsniveau aan te passen. Deze koptelefoon combineert stijl, functionaliteit en draagbaarheid voor uw dagelijkse behoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB-A |
| Kabellengte | 1.30 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 185 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
| EAN | 5099206103955 |
| Vendorcode | 981-001224 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 240 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 20 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Roze |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesprekstijd | 18 uur |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 30 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 169,7 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Gewicht | 185 gram |
| Hoogte | 183 mm |
| Oorkussen afmetingen (BxDxH) | 75,4 x 19,3 x 98,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 118 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Draadloze hoofdtelefoon USB-C-oplaadkabel Draagtasje Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Percentage gerecyclede materialen | 25 procent |
| Kabellengte | 1.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemaakt met gerecyclede materialen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | ✓︎ |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 100 - 8000 Hz |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Afspelen/pauze, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geoptimaliseerd voor | Microsoft Teams, Google Meet, Zoom |
| Impedantie | 45 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206103955 |
| Vendorcode | 981-001224 |
| Artikelnr | 1070149 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯