Je bent nog niet ingelogd
Logitech-G G733 Draadloos Paars
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
3x
De Logitech-G G733 Draadloos Paars is een comfortabele over-ear headset die via Bluetooth of USB-A verbinding maakt met verschillende apparaten, waaronder de Nintendo Switch. Met intuïtieve volumebediening en een gewicht van slechts 278 gram biedt deze headset een aangename luisterervaring voor gamers die op zoek zijn naar een draadloos en stijlvol audio-accessoire.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Geschikt voor | Nintendo Switch |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB-A |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 278 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 5099206089549 |
| Vendorcode | 981-000890 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech-G G733 Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 148,95
Logitech-G G733 Draadloos Paars
Kleur Product:
Paars
Bekijk vergelijking
Huidig
Logitech-G G733 Wit Draadloze Gaming Headset
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 99,90
Logitech-G G733 Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 99,80
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 5,55 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1500 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 29 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Geschikt voor | Nintendo Switch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Paars |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 20 m |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 278 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Verpakkingsinhoud | G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Zachte, omkeerbare hoofdband (bevestigd) Afneembare microfoon Draadloze LIGHTSPEED-ontvanger (USB-A) Oplaadkabel USB-C naar USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel/cardioïde |
| Virtual Surround-technologie | DTS Headphone:X 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 87,5 dB |
| Impedantie | 39 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206089549 |
| Vendorcode | 981-000890 |
| Artikelnr | 1118808 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productvideo
Vergelijkbare producten