Je bent nog niet ingelogd
Jabra Evolve2 55 Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Jabra Evolve2 55 is een draadloze on-ear headset met actieve ruisonderdrukking voor professioneel gebruik. Met Bluetooth-connectiviteit en USB-C aansluiting biedt deze headset flexibele verbindingsopties. De ingebouwde volumeregeling zorgt voor eenvoudige bediening, terwijl het lichte gewicht van 130 gram comfort tijdens langdurig dragen waarborgt. De meegeleverde 1,20 meter kabel biedt extra mogelijkheden voor bedraade verbinding wanneer nodig.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jabra |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB-C |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | Ja, Nee |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 130 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 5706991027549 |
| Vendorcode | 25599-989-899 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 280 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 18 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 15 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 18 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 10 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 16 uur |
| Oplaadbare batterij | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 120 min |
| Standby tijd | 2 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Ondersteund audioformaat | AAC, SBC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spraakbesturing | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | Cisco;Unify;Apple MFi;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Amazon Alexa;Google Fast Pair;DingTalk |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Bluetooth, Call |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Kunstleer, Polycarbonaat (PC), Roestvrijstaal |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Type product | Headset |
| USB kabel lengte | 1,2 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Automatisch uitschakelen | ✖︎ |
| Automatische volumebijstelling | ✖︎ |
| Gesprekstijd | 16 uur |
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✖︎ |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 30 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18,5 cm (7.28"), 185 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 130 gram |
| Hoogte | 6,5 cm (2.56"), 65 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 84 dB |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Noise Cancelling | Ja, Nee |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Oorkussenmateriaal | Schuim |
| Opbergetui | Ja, Nee |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Headset;Link 390 Bluetooth adapter;USB cable 1.2m/3.9ft;Carry pouch;User documents |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Kantoor/callcenter |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Gesproken begeleiding | ✖︎ |
| Muziek afspelen | ✓︎ |
| Percentage gerecyclede materialen | 75 procent |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemaakt met gerecyclede materialen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Digital Signal Processing (DSP) | ✓︎ |
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | ✓︎ |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Werkt met Amazon Alexa | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Diepte (imperiaal) | 17,5 cm (6.89") |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 20 - 10000 Hz |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Talen voor spraakbegeleiding | Frans, Duits, Japans, Koreaans |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, SBC, AVRCP, HSP, HFP, SPP |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 150 - 6800 Hz |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Near Field Communication (NFC) | ✖︎ |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Automatisch verbinden | ✓︎ |
| BeamForming | ✓︎ |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume - |
| Beengeleidingssensor | ✖︎ |
| Bewegingssensor | ✖︎ |
| Doorgelust | ✖︎ |
| Drukontlasting oor | ✖︎ |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop |
| Gemakkelijke koppeling | ✓︎ |
| HD-stem | ✓︎ |
| Multipoint-connectiviteit | ✓︎ |
| OTA (Over-the-air) updates | ✓︎ |
| Stalen scharnieren | ✖︎ |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | ✖︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct;Jabra Sound+;Jabra Xpress |
| Oplaadhouder | ✓︎ |
| Virtuele surround | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| FM-radio | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5706991027549 |
| Vendorcode | 25599-989-899 |
| Artikelnr | 1076270 |
| Merk | Jabra |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
