Je bent nog niet ingelogd
Skullcandy Hesh Evo Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 8 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Skullcandy Hesh Evo Draadloos in zwart is een over-ear headset die flexibele connectiviteit biedt met Bluetooth, 3.5 mm en USB-aansluiting. Met een gewicht van 213 gram biedt het model een goed evenwicht tussen robuustheid en draagcomfort. De ingebouwde volumeregeling stelt je in staat om het geluid eenvoudig aan te passen tijdens het gebruik. Dit model uit de geluidscategorie is geschikt voor wie dynamisch geluid en veelzijdige aansluitingsopties zoekt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Skullcandy |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 213 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 810015587195 |
| Vendorcode | S6HVW-N740 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 36 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 59 mm |
| Gewicht | 213 gram |
| Hoogte | 245 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 91,3 dB |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 3 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AUX, USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.0 |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810015587195 |
| Vendorcode | S6HVW-N740 |
| Artikelnr | 1137132 |
| Merk | Skullcandy |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯