Je bent nog niet ingelogd
HyperX Cloud Mini headset Bedraad Blauw, Rood, Geel
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HyperX Cloud Mini Bedraad is een compacte on-ear headset met actieve ruisonderdrukking. Deze lichte koptelefoon van slechts 130 gram is speciaal ontworpen voor gamers en biedt compatibiliteit met meerdere platforms waaronder Nintendo Switch, PlayStation 4 en 5, Xbox One en Series X/S, en pc. Met de 3.5 mm-aansluiting en 1.20 meter kabel is deze headset ideaal voor mobiel gamen. De ingebouwde noise cancelling technologie helpt storende geluiden uit te filteren voor een betere audioweergave en gaming-ervaring. Perfect voor wie onderweg wil spelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyperx |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Gewicht | 130 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 197192348017 |
| Vendorcode | 7G8F3AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HyperX Cloud Mini headset Bedraad Blauw, Rood, Geel
Kleur Product:
Meerkleurig
Bekijk vergelijking
Huidig
HyperX Cloud Mini headset Bedraad Paars
Kleur Product:
Paars, Zwart
Bekijk vergelijking
€ 15,00
HyperX Cloud Mini headset Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 15,00
HyperX Cloud Mini headset Bedraad Zwart, Rood
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 15,00
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 19,95
laatste 90 dagen: 19,95
15,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 130 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Gevoeligheid koptelefoon | 83 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Soort magneet | neodymium |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 2 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.20 m |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -39,5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 114 Ohm |
| Kleurnaam | Multi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197192348017 |
| Vendorcode | 7G8F3AA |
| Artikelnr | 1147998 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯