Je bent nog niet ingelogd
Turtle Beach Recon 70 Gaming Headset Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Turtle Beach Recon 70 Gaming Headset in zwart is een veelzijdige over-ear headset met bedrade 3.5 mm aansluiting. Geschikt voor PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One en Xbox Series X/S, biedt deze headset brede compatibiliteit voor gamers. Met een kabellengte van 2 meter en ingebouwde volumeregeling beschikt het model over essentiële functies voor comfortabel gamen. Het over-ear ontwerp zorgt voor een veilige pasvorm tijdens langere gamesessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Turtle Beach |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| EAN | 731855050000 |
| Vendorcode | TBS-5001-05 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Ingebouwde audio decoders | DTS Headphone:X |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Accessoires inbegrepen in set | Sticker |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | Dolby Atmos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731855050000 |
| Vendorcode | TBS-5001-05 |
| Artikelnr | 1148521 |
| Merk | Turtle Beach |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯