Je bent nog niet ingelogd
Logitech G535 Draadloos Zwart, Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
1x
De Logitech G535 is een draadloze, over-ear headset die is ontworpen voor gebruik met PC, PlayStation 4 en PlayStation 5. Met Bluetooth-connectiviteit en een gewicht van 236 gram biedt deze headset een comfortabele luisterervaring. De G535 is een veelzijdige keuze voor gamers die op zoek zijn naar een betrouwbare audiooplossing met een moderne uitstraling in zwart of blauw.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Gewicht | 236 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 5099206125513 |
| Vendorcode | 939-002219 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 33 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Blauw, Zwart |
| Type product | Headset |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 12 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 236 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel/cardioïde |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 87,5 dB |
| Impedantie | 36 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206125513 |
| Vendorcode | 939-002219 |
| Artikelnr | 1150097 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten