Je bent nog niet ingelogd
Trust GXT 493W Carus Draadloos Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Trust GXT 493W Carus is een draadloze over-ear headset in elegant wit. Deze veelzijdige headset is compatibel met Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 en PlayStation 5. Met zowel Bluetooth als bedrade verbindingsopties via 3.5 mm en USB ben je flexibel inzetbaar. De comfortabele over-ear constructie weegt slechts 280 gram. Dankzij de geïntegreerde volumeregeling heb je eenvoudig controle over je geluidsniveau. Ideaal voor gaming en multimedia-gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 280 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 8713439255348 |
| Vendorcode | 25534 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 20 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband, Helm |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Gewicht | 280 gram |
| Hoogte | 185 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 101 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439255348 |
| Vendorcode | 25534 |
| Artikelnr | 1156167 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
