Je bent nog niet ingelogd
Razer BlackShark V3 Pro Draadloos Wit Playstation Edition
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
De Razer BlackShark V3 Pro Draadloos Wit PlayStation Edition is een geavanceerde over-ear headset speciaal ontworpen voor PlayStation 5-gamers. Met actieve noise cancelling zorgt deze headset voor ondergedompelingen in je spelervaring. De draadloze verbinding via Bluetooth biedt bewegingsvrijheid, terwijl je ook gebruik kunt maken van de 3.5 mm en USB-aansluitingen. Het apparaat beschikt over volumeregeling voor optimaal geluidsbeheer en weegt slechts 367 gram voor langdurig comfortabel dragen. Deze witte editie combineert professionele audiokwaliteit met gamingtechnologie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 367 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 8887910061268 |
| Vendorcode | RZ04-05400600-R3G1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 4200 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 18 - 28.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 367 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Driver type | TriForce |
| Gevoeligheid koptelefoon | 108 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Hybride |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oorkussenmateriaal | Schuim |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | 42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 15000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | ANC control, Dempen, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | THX Spatial Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910061268 |
| Vendorcode | RZ04-05400600-R3G1 |
| Artikelnr | 1163312 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




