Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Pelta Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Gamen USB Type-C Bluetooth Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De ASUS ROG Pelta is een hybride gaming headset die zowel bedraad als draadloos via Bluetooth inzetbaar is. Dit over-ear model biedt maximale flexibiliteit voor PC-gamers met een USB Type-C aansluiting en 1,80 meter kabel. Met een gewicht van slechts 309 gram en geïntegreerde volumeregeling zorgt de headset voor comfortabel langdurig gamen. Het witte design past perfect in moderne gaming-setups. Ideaal voor spelers die waarde hechten aan veelzijdigheid en kwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Geschikt voor | PC |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 309 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4711636069724 |
| Vendorcode | 90YH0410-BHUA10 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 900 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Geschikt voor | PC |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 15 min |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,75 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,75 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 309 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -40 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BeamForming | ✓︎ |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diafragmamateriaal | Titanium |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636069724 |
| Vendorcode | 90YH0410-BHUA10 |
| Artikelnr | 1164536 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
