Je bent nog niet ingelogd
Bose QuietComfort Ultra Headphones (2de gen) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Bose QuietComfort Ultra Headphones (2de generatie) in zwart zijn over-ear koptelefoons met geavanceerde ruisonderdrukking voor een immersieve luisterervaring. Met Bluetooth-connectiviteit en USB-C aansluiting biedt dit model flexibele verbindingsmogelijkheden. De koptelefoons beschikken over geïntegreerde volumeregeling voor gemakkelijke bediening. Met een gewicht van 481 gram zijn ze ergonomisch ontworpen voor comfortabel langdurig draagcomfort. Deze headphones combineren kwaliteit en functionaliteit voor zowel muziekliefhebbers als professionele gebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Bose |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 481 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 17817859585 |
| Vendorcode | 890101-0100 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 1800 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Goud, Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Oplaadbron | USB |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Gewicht | 481 gram |
| Hoogte | 214 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), USB Type-C |
| Verpakkingsinhoud | Bose QuietComfort Ultra Headphones (2nd Gen) Carry case 3.5 mm to 2.5 mm audio cable USB-C® (C to C) cable (39") Safety sheet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoofdbandkussen | ✓︎ |
| Kleurnaam | Desert Gold |
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 17817859585 |
| Vendorcode | 890101-0100 |
| Artikelnr | 1168216 |
| Merk | Bose |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯