Je bent nog niet ingelogd
Trust GXT 493PS Carus Draadloze Gaming Headset
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Trust GXT 493PS Carus is een draadloze gaming headset die zowel via Bluetooth als via 3.5mm aansluiting kan worden gebruikt. Dit over-ear model biedt comfort met een gewicht van 280 gram en is uitgerust met een 1.20 meter kabel voor flexibele connectiviteit. De ingebouwde volumeregeling stelt je in staat om het geluidsniveau eenvoudig aan te passen tijdens het gamen. De headset combineert draadloze vrijheid met een betrouwbare bedrade optie voor een veelzijdige audio-ervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 280 gram |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 8713439257465 |
| Vendorcode | 25746 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop, Schuif |
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 82 mm |
| Gewicht | 280 gram |
| Hoogte | 185 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | Audio (35 mm), USB Type-C |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PS4, PS5, Nintendo Switch |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoonaansluiting | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | SBC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Bluetoothkoppeling, Dempen, Volume +, Volume - |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 104 dB |
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439257465 |
| Vendorcode | 25746 |
| Artikelnr | 1169732 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
