Je bent nog niet ingelogd
Logitech G PRO X SE Headset Bedraad Hoofdband Gamen Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
De Logitech G PRO X SE is een bedraad gaming headset met over-ear oorstukken, ontworpen voor intensieve gamingsessies. Met een 3,5 mm aansluiting en 2 meter lange kabel biedt het flexibiliteit bij het gamen. Het relatief lichte ontwerp van 320 gram zorgt voor comfortabel langdurig gebruik. Deze headset uit de geluidsgroep combineert kwaliteit met praktische connectiviteit voor gamers die betrouwbare audio zoeken zonder draadloze afhankelijkheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Gewicht | 320 gram |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 5099206125575 |
| Vendorcode | 981-001470 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Staal |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 94 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Gewicht | 320 gram |
| Hoogte | 195 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 91,7 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oorkussenmateriaal | Traagschuim |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Xbox, PS5, PC, Nintendo Switch / Switch 2 |
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel/cardioïde |
| Virtual Surround-technologie | DTS Headphone:X 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | LOGITECH G HUB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206125575 |
| Vendorcode | 981-001470 |
| Artikelnr | 1170529 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯