Je bent nog niet ingelogd
Edifier WH950NB Headset Draadloos Hoofdband Oproepen/muziek Bluetooth Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De Edifier WH950NB is een draadloze over-ear headset met actieve ruisonderdrukking voor ongestoord luisteren. Dankzij Bluetooth-verbinding biedt het apparaat draadloze flexibiliteit, terwijl USB-C zorgt voor snelle opladen. Met ingebouwde volumeregeling kunt u eenvoudig het geluidsniveau aanpassen. Het compact ontwerp van slechts 296 gram maakt deze headset ideaal voor dagelijks gebruik en onderweg. Perfect voor muziek en telefoongesprekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 296 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 6923520244638 |
| Vendorcode | WH950NB-BLK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 34 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 55 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 40.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Diepte | 169 mm |
| Gewicht | 296 gram |
| Hoogte | 82 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Soort magneet | Titanium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 91 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520244638 |
| Vendorcode | WH950NB-BLK |
| Artikelnr | 1170668 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯