Je bent nog niet ingelogd
Logitech-G G435 Lightspeed Draadloos Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Logitech-G G435 Lightspeed is een draadloze over-ear headset in wit, ontworpen voor gamers op PC en PlayStation-consoles. Deze headset biedt draadloze connectiviteit via Bluetooth en USB, zodat je flexibel tussen apparaten kunt wisselen. Met een licht gewicht van slechts 165 gram biedt het comfort tijdens lange gamesessies. De ingebouwde volumeregeling geeft je directe controle over het geluid. Perfect voor een onderbrekingsvrije gaming-ervaring op meerdere platforms.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 165 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
| EAN | 5099206097490 |
| Vendorcode | 981-001074 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 0,888 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 240 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 18 uur |
| Levensduur van de batterij | 1080 min |
| Oplaadbare batterij | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby Atmos |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | Discord |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Blauw, Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Oplaadbron | USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 163 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Gewicht | 165 gram |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Percentage gerecyclede materialen | 22 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemaakt met gerecyclede materialen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| BeamForming | ✓︎ |
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 83,1 dB |
| Impedantie | 45 Ohm |
| Kleurnaam | Off White and Lilac |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206097490 |
| Vendorcode | 981-001074 |
| Artikelnr | 205483 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯