Je bent nog niet ingelogd
Sony MDR-ZX310L Bedraad Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Sony MDR-ZX310L is een betaalbare, bedrade on-ear headset die geschikt is voor dagelijks gebruik. Met een 3,5 mm aansluiting en een 1,20 meter lange kabel biedt deze headset handige mobiliteit. Met een gewicht van slechts 125 gram is de MDR-ZX310L comfortabel te dragen. Deze headset is een eenvoudige, maar betrouwbare keuze voor muziekliefhebbers op zoek naar een betaalbare en gemakkelijk te gebruiken audio-oplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Gewicht | 125 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2015 |
| EAN | 4905524942163 |
| Vendorcode | MDRZX310L.AE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 10 - 24.000 Hz |
| Microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Blauw |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 125 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Gevoeligheid koptelefoon | 98 dB |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Soort magneet | neodymium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 24 Ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4905524942163 |
| Vendorcode | MDRZX310L.AE |
| Artikelnr | 901244 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productinformatie
- Lichtgewicht, opvouwbaar ontwerp voor ultieme muzikale mobiliteit.
- Neodymium-drivers van 30 mm voor dynamisch geluid.
- Frequentiebereik van 10-24.000 Hz.
- Oorschelpen met kussentjes voor een comfortabele luisterervaring.
- Keuze uit kleuren voor afstemming op uw stijl.
- Neodymium-drivers van 30 mm voor dynamisch geluid.
- Frequentiebereik van 10-24.000 Hz.
- Oorschelpen met kussentjes voor een comfortabele luisterervaring.
- Keuze uit kleuren voor afstemming op uw stijl.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯