Je bent nog niet ingelogd
Plantronics HW720 Bedraad Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
De Plantronics HW720 is een bedrade on-ear headset die perfect is voor zakelijke toepassingen. Met een 3,5 mm aansluiting en volumeregeling biedt deze headset gebruiksgemak en comfort tijdens langdurig gebruik. Met een gewicht van slechts 72 gram is de HW720 licht en draagbaar, waardoor u uw werkzaamheden efficiënt kunt uitvoeren zonder last te hebben van zware apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Plantronics |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 72 gram |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 5033588045366 |
| Vendorcode | 78714-102 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 100 - 6.800 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 72 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Gevoeligheid koptelefoon | 24 dB |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | Kantoor/callcenter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -39 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 15 - 6800 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 118 dB |
| Impedantie | 300 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5033588045366 |
| Vendorcode | 78714-102 |
| Artikelnr | 938082 |
| Merk | Plantronics |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten