Je bent nog niet ingelogd
Epson WorkForce ES-60 W A4 scanner
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Epson WorkForce ES-60 W is een compacte en draadloze A4-scanner die ideaal is voor thuiskantoren en kleine bedrijven. Met zijn eenvoudige bediening en snelle scansnelheid van tot 25 pagina's per minuut, maakt deze scanner het digitaliseren van documenten een efficiënte taak. De ingebouwde draadloze functionaliteit en USB 2.0-aansluiting bieden flexibele connectiviteitsopties. De automatische documentinvoer van 1 vel maakt het scannen van meerdere pagina's moeiteloos.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Aansluiting | Draadloze LAN, USB 2.0 |
| Type scanner | Doorvoer Scanner |
| Autom. documentinvoer | 1 vel |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
| EAN | 8715946656915 |
| Vendorcode | B11B253401 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Soort paneel | LCD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldsensor | CIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund beeldformaat | JPEG |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 272 mm |
| Lengte | 47 mm |
| Gewicht | 300 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsresolutie | 300 DPI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Autom. documentinvoer | 1 vel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8715946656939 |
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 171 cm |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Producten per pallet (UK) | 360 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 60 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 60 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Mac OS 10.6+, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2003, Windows Server 2008 (32/64 Bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP |
| Kleurenscans | ✓︎ |
| Legaal | ✓︎ |
| Letter | ✓︎ |
| Outputresolutie dpi-instellingen | 600 dpi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A3, A4, A5, A6, A7, A8 |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5, B6 |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Mediagewicht, automatische doorvoer | 35 - 270 g/m² |
| Ondersteunde scanning media types | Visitekaartje, Plastic kaart |
| Papierlade mediagewicht | 35 - 270 g/m² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Draadloze LAN, USB 2.0 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 300 pagina's |
| Lichtbron | ReadyScan LED |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Scannen naar PDF | ✓︎ |
| Soort voeding | USB/batterij |
| USB-versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dubbelzijdig scannen | ✖︎ |
| Grijswaardendiepte-input | 16 Bit |
| Kleurdiepte | 48 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Scanresolutie | 600 x 600 dpi |
| Scanner-drivers | WIA, SANE, ICA |
| Scansnelheid (kleur, hoge res, A4) | 4 sec/pagina |
| Scansnelheid (kleur, lage res, A4) | 4 sec/pagina |
| Scansnelheid (zwart-wit, hoge res, A4) | 4 sec/pagina |
| Scansnelheid (zwart-wit, lage res, A4) | 4 sec/pagina |
| Type scanner | Doorvoer Scanner |
| Uitvoer grijsschaaldiepte | 8 Bit |
| Zwart / wit scannen kleurenmodi | Monochroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Epson Scan 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946656915 |
| Vendorcode | B11B253401 |
| Artikelnr | 1031139 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
De ES-60W kan eenvoudig worden vervoerd, snel worden geconfigureerd en zelfs zonder stroombron worden gebruikt, waardoor het nog gemakkelijker is om zeer georganiseerd te blijven. Het apparaat detecteert automatisch en zonder interventie of de draadloze of USB-modus is geactiveerd. Het apparaat is ideaal voor SOHO-omgevingen met beperkte ruimte waar een eenvoudige scanoplossing nodig is. Maakt eenvoudig verbinding met een telefoon, tablet of laptop.
Draadloze mobiele scanner
Geïntegreerde batterij
Nieuwe ScanSmart-software
Klein, lichtgewicht design
Scan vanaf elke locatie met de kleinste mobiele scanner van Epson
Scan tot wel 300 pagina’s op een enkele batterijlading
Met de geïntegreerde batterij kunt u uw taken vanaf elke locatie uitvoeren. Bovendien wordt er een USB-kabel meegeleverd, zodat u de batterij kunt opladen en verder kunt werken
Snel scannen in 4 seconden per pagina
Scan efficiënt documenten, visitekaartjes en meer van 35 g/m2 tot 270 g/m2 en lang papier tot 1,8 meter
Continu scannen met automatische invoermodus
Vereenvoudig uw werklast en versnel uw scanproces
Ga snel en eenvoudig aan de slag
Met Epson ScanSmart-software kunt u bestanden opslaan en verzenden in gangbare bestandstypen als PDF, JPG, TIFF en nog veel meer
Scan vanaf elke locatie
De ES-60W beschikt over ingebouwde Wi-Fi, een batterij en een LCD-scherm, en biedt volledige mobiliteit om vanaf elke locatie te scannen met een snelheid van slechts vier seconden per pagina. Als dit apparaat volledig is opgeladen, kunt u tot 300 pagina's scannen zonder dat er een voedingsbron nodig is.
Alles op orde
Met de nieuwe ScanSmart-software van Epson kan iedereen probleemloos scannen hoe ze maar willen, dankzij een gebruiksvriendelijk, stapsgewijs scanproces. Gebruikers kunnen bestanden opslaan en verzenden in veelgebruikte indelingen zoals PDF, jpeg, tiff en nog veel meer. Continu scannen met automatische papierinvoer versnelt het scanproces en de CIS-sensor zorgt ervoor dat u onmiddellijk kunt beginnen met scannen zonder opwarmtijd. Het nieuwe LCD-scherm vereenvoudigt het definiëren van scantaken op externe locaties.
Flexibel
Omdat het apparaat zo veel verschillende media- en documenttypen ondersteunt, is dit model een betrouwbare aanwinst. Hij is geschikt voor papier van 35 g/m² tot 270 g/m², en voor papier met een lengte tot 1,8 m.
Draadloze mobiele scanner
Geïntegreerde batterij
Nieuwe ScanSmart-software
Klein, lichtgewicht design
Scan vanaf elke locatie met de kleinste mobiele scanner van Epson
Scan tot wel 300 pagina’s op een enkele batterijlading
Met de geïntegreerde batterij kunt u uw taken vanaf elke locatie uitvoeren. Bovendien wordt er een USB-kabel meegeleverd, zodat u de batterij kunt opladen en verder kunt werken
Snel scannen in 4 seconden per pagina
Scan efficiënt documenten, visitekaartjes en meer van 35 g/m2 tot 270 g/m2 en lang papier tot 1,8 meter
Continu scannen met automatische invoermodus
Vereenvoudig uw werklast en versnel uw scanproces
Ga snel en eenvoudig aan de slag
Met Epson ScanSmart-software kunt u bestanden opslaan en verzenden in gangbare bestandstypen als PDF, JPG, TIFF en nog veel meer
Scan vanaf elke locatie
De ES-60W beschikt over ingebouwde Wi-Fi, een batterij en een LCD-scherm, en biedt volledige mobiliteit om vanaf elke locatie te scannen met een snelheid van slechts vier seconden per pagina. Als dit apparaat volledig is opgeladen, kunt u tot 300 pagina's scannen zonder dat er een voedingsbron nodig is.
Alles op orde
Met de nieuwe ScanSmart-software van Epson kan iedereen probleemloos scannen hoe ze maar willen, dankzij een gebruiksvriendelijk, stapsgewijs scanproces. Gebruikers kunnen bestanden opslaan en verzenden in veelgebruikte indelingen zoals PDF, jpeg, tiff en nog veel meer. Continu scannen met automatische papierinvoer versnelt het scanproces en de CIS-sensor zorgt ervoor dat u onmiddellijk kunt beginnen met scannen zonder opwarmtijd. Het nieuwe LCD-scherm vereenvoudigt het definiëren van scantaken op externe locaties.
Flexibel
Omdat het apparaat zo veel verschillende media- en documenttypen ondersteunt, is dit model een betrouwbare aanwinst. Hij is geschikt voor papier van 35 g/m² tot 270 g/m², en voor papier met een lengte tot 1,8 m.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
