Je bent nog niet ingelogd
Epson Perfection V39II Flatbed scanner 4800 x 4800 DPI A4 Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Epson Perfection V39II is een veelzijdige flatbed scanner voor thuis- of kantoorgebruik. Met een resolutie van 4800 x 4800 DPI en een A4-formaat kan deze scanner hoogwaardige digitalisering van foto's, documenten en andere materialen bieden. De aansluiting via USB Micro-B maakt het eenvoudig om de scanner op uw computer aan te sluiten. Deze scanner van Epson is een gebruiksvriendelijke en efficiënte oplossing voor uw scanbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Aansluiting | USB Micro-B |
| Type scanner | Flatbed |
| Verkrijgbaar sinds | April 2023 |
| EAN | 8715946715308 |
| Vendorcode | B11B268401 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldsensor | CIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,013 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 249 mm |
| Lengte | 364 mm |
| Gewicht | 1500 gram |
| Hoogte | 39 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsresolutie | 4800 DPI |
| Functietoetsen | Kopiëren, Aan, Scan to PDF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurenscans | ✓︎ |
| Legaal | ✓︎ |
| Letter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4 |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB Micro-B |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lichtbron | Witte led |
| Scannen naar PDF | ✓︎ |
| Soort voeding | USB |
| USB-versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dubbelzijdig scannen | ✖︎ |
| Kleurdiepte | 48 Bit |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Maximum scanformaat | 216 x 297 mm |
| Scanresolutie | 4800 x 4800 dpi |
| Scanner-drivers | ICA, TWAIN |
| Type scanner | Flatbed |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946715308 |
| Vendorcode | B11B268401 |
| Artikelnr | 941898 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
De Perfection V39II is perfect voor kleinere bureauruimtes en legt uw beelden en documenten snel en eenvoudig vast om ze vervolgens op te slaan en te delen. De scanner is stijlvol en compact en kan plat worden gelegd. Als de ruimte beperkt is, heeft u de beschikking over een ingebouwde standaard om de voetafdruk van de scanner te verkleinen.
Scannen met 4800 dpi
USB-voeding
30% gerecycleerd plastic
Produceer hoogwaardig scans van foto's en documenten
4800 dpi en hoge scansnelheden
Snel scannen om regelmatig terugkerende taken eenvoudiger te kunnen uitvoeren
Vier knoppen om taken snel en efficiënt uit te voeren
Bespaar ruimte op uw bureau of toonbank
Geïntegreerde standaard om rechtop te scannen wanneer de bureauruimte beperkt is
Aanpasbare stroomopties
AC-adapter voor voeding via USB of gebruik de aparte meegeleverde voedingskabel
Epson ScanSmart-software
Zorgt voor scans van de hoogste kwaliteit met de Epson ScanSmart-software
Verwijder stof en herstel vervaagde kleuren van foto's. Verbeter de tekstscherpte en verwijder ongewenste 'uitlopers' van dubbelzijdige documenten
Ultracompact en netjes
De voeding en aansluiting van de V39II vereisen slechts een enkele USB om kabelkluwens te beperken en uw werkruimte opgeruimd te houden. Het apparaat beschikt tevens over een ingebouwde standaard voor flexibel scannen afhankelijk van de beschikbare bureauruimte.
Snelle, hoogwaardige resultaten
Met 4800 dpi en een hoge scansnelheid produceert de V39II snel en gemakkelijk resultaten van hoge kwaliteit. Zorg ervoor dat uw foto's er op hun best uitzien met Epson Easy Photo Fix-software, die de kwaliteit van uw scans verbetert door stof te verwijderen, vervaagde kleuren te herstellen en de achtergrondverlichting te corrigeren. Zelfs uw gescande documenten zien er fantastisch uit, omdat de V39II is uitgerust met een reeks tekstverbeteringsfuncties waarmee u de tekstscherpte kunt verbeteren en ongewenste 'kleurdoorloop' bij dubbelzijdige documenten kunt verwijderen.
Handig
Om scannen snel en gemakkelijk te maken, beschikt de V39II over aanpasbare knoppen waarmee u uw foto's en documenten kunt scannen, kopiëren en delen, en ze met één druk op de knop kunt converteren naar doorzoekbare PDF’s* van meerdere pagina’s. Voor extra veelzijdigheid maakt een volledig afneembare klep het scannen van dikke boeken, fotoalbums en andere ingebonden materialen mogelijk. Scan direct naar cloudopslagdiensten.
Scannen met 4800 dpi
USB-voeding
30% gerecycleerd plastic
Produceer hoogwaardig scans van foto's en documenten
4800 dpi en hoge scansnelheden
Snel scannen om regelmatig terugkerende taken eenvoudiger te kunnen uitvoeren
Vier knoppen om taken snel en efficiënt uit te voeren
Bespaar ruimte op uw bureau of toonbank
Geïntegreerde standaard om rechtop te scannen wanneer de bureauruimte beperkt is
Aanpasbare stroomopties
AC-adapter voor voeding via USB of gebruik de aparte meegeleverde voedingskabel
Epson ScanSmart-software
Zorgt voor scans van de hoogste kwaliteit met de Epson ScanSmart-software
Verwijder stof en herstel vervaagde kleuren van foto's. Verbeter de tekstscherpte en verwijder ongewenste 'uitlopers' van dubbelzijdige documenten
Ultracompact en netjes
De voeding en aansluiting van de V39II vereisen slechts een enkele USB om kabelkluwens te beperken en uw werkruimte opgeruimd te houden. Het apparaat beschikt tevens over een ingebouwde standaard voor flexibel scannen afhankelijk van de beschikbare bureauruimte.
Snelle, hoogwaardige resultaten
Met 4800 dpi en een hoge scansnelheid produceert de V39II snel en gemakkelijk resultaten van hoge kwaliteit. Zorg ervoor dat uw foto's er op hun best uitzien met Epson Easy Photo Fix-software, die de kwaliteit van uw scans verbetert door stof te verwijderen, vervaagde kleuren te herstellen en de achtergrondverlichting te corrigeren. Zelfs uw gescande documenten zien er fantastisch uit, omdat de V39II is uitgerust met een reeks tekstverbeteringsfuncties waarmee u de tekstscherpte kunt verbeteren en ongewenste 'kleurdoorloop' bij dubbelzijdige documenten kunt verwijderen.
Handig
Om scannen snel en gemakkelijk te maken, beschikt de V39II over aanpasbare knoppen waarmee u uw foto's en documenten kunt scannen, kopiëren en delen, en ze met één druk op de knop kunt converteren naar doorzoekbare PDF’s* van meerdere pagina’s. Voor extra veelzijdigheid maakt een volledig afneembare klep het scannen van dikke boeken, fotoalbums en andere ingebonden materialen mogelijk. Scan direct naar cloudopslagdiensten.
Toon meer
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Dirk
Eerste review
Geplaatst: 16-01-2026
5 dagen in bezit
Fijne scanner
Scherpe prijs en snelle levering bij Megekko
Fijne scanner is heel makkelijk te bedienen en geeft zeer heldere scans. Als je een heel hoge resolutie instelt, heeft de scanner uiteraard wat meer tijd nodig maar dan is de scan ook super helder. Wat ik minder handig vind, is dat je bij scannen uit wat dikkere boeken de klep niet dicht kunt doen en dat aan/uit zetten alleen via de verbindingskabel kan.
❮
❯
❮
❯