Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab S10 Lite Enterprise Edition 128 GB 27,7 cm (10.9") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung Galaxy Tab S10 Lite Enterprise Edition is een 10,9-inch tablet speciaal ontworpen voor professionele gebruikers. Met een heldere TFT-display van 2112 x 1320 pixels en de krachtige Samsung Exynos 1380-processor biedt deze tablet uitstekende prestaties. De 6 GB werkgeheugen en 128 GB opslagruimte zorgen voor voldoende capaciteit voor werk en multitasking. Het apparaat draait op Android en beschikt over Wi-Fi 6 en Bluetooth-connectiviteit. In elegant grijs afgewerkt, combineert deze tablet productiviteit met portabiliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Scherm Diagonaal | 10.9 inch (27.7cm) |
| Scherm resolutie | 2112 x 1320 pixels |
| Paneel Type | TFT |
| Processor | Samsung Exynos 1380 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Samsung Galaxy Tab S10 Lite Enterprise Edition 128 GB 27,7 cm (10.9") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grijs
Opslagcapaciteit:
128 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Samsung Galaxy Tab S10 lite 5G LTE-TDD & LTE-FDD 256 GB 27,7 cm (10.9") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grij
Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 499,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Scherm Diagonaal | 10.9 inch (27.7cm) |
| Paneel Type | TFT |
| HD type | WUXGA+ |
| Scherm resolutie | 2112 x 1320 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 2.00 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processor | Samsung Exynos 1380 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Cameraflitser achterzijde | ✖︎ |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Camera kwaliteit achter | 8 MP |
| Camera kwaliteit voor | 5 MP |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN, PBAP |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | ✖︎ |
| NFC | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | USB |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Kleur Product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BeiDou | ✓︎ |
| Galileo | ✓︎ |
| GLONASS | ✓︎ |
| GPS | ✓︎ |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| MIMO | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 8000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254.3 mm |
| Dikte | 6.6, 66, 7 mm |
| Gewicht | 524 gram |
| Hoogte | 165.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Styluspen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 25 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| Verwijderbare batterij | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Magnetometer | ✓︎ |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097906483 |
| Vendorcode | SM-X400NZAREEE |
| Artikelnr | 977813 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯
