Je bent nog niet ingelogd
Equip A/V wall bracket, foldable
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Equip A/V wall bracket is een praktische oplossing voor het veilig en flexibel ophangen van uw tablet aan de wand. Met zijn opvouwbare ontwerp biedt deze houder een compact design dat ruimte bespaart wanneer deze niet in gebruik is. De beugel is speciaal ontworpen voor verschillende tablets en zorgt voor een stabiele positie tijdens het kijken of werken. Het wandmontage-systeem maakt installatie eenvoudig, waardoor u uw apparaat snel en gemakkelijk op de gewenste hoogte kunt plaatsen. Ideaal voor thuis, kantoor of mediaruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4015867165850 |
| Vendorcode | 650500 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Plankmateriaal | Glas |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 900 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schappen | 1 schappen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal gewicht (capaciteit) | 8 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867165850 |
| Vendorcode | 650500 |
| Artikelnr | 797572 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯