Je bent nog niet ingelogd
Logitech Folio Touch AZERTY Frans Grijs Smart Connector
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Logitech Folio Touch is een duurzaam en veelzijdig AZERTY-toetsenbord voor tablets. Het biedt een intuïtieve typing-ervaring dankzij de smart connector-aansluiting en handige media-toetsen. Deze draadloze oplossing is ideaal voor efficiënt werken onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Indeling | AZERTY |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Aansluiting | Smart Connector |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 5099206093454 |
| Vendorcode | 920-009958 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde talen | Frans |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare achtergrondverlichting | ✓︎ |
| Backlight | ✓︎ |
| Compatibiliteit | iPad Air (4th gen, 5th gen) |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Oxford Grey |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voeding | Dock |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 21 mm |
| Diepte | 188.9 mm |
| Gewicht | 906 gram |
| Hoogte | 256 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pen houder | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Smart Connector |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afdekzeil | ✓︎ |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Trackpad |
| Afstand tussen toetsen | 1 mm |
| Hoekaanpassing (max) | 60° |
| Hoekaanpassing (min) | 20° |
| Multimediatoetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✖︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Indeling | AZERTY |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206093454 |
| Vendorcode | 920-009958 |
| Artikelnr | 1124477 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯