Je bent nog niet ingelogd
Logitech Combo Touch for iPad Pro 11-inch (1st, 2nd, and 3rd generation)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Logitech Combo Touch voor iPad Pro 11-inch (1e, 2e en 3e generatie) combineert een QWERTZ-toetsenbord met een beschermende hoes. Het toetsenbord beschikt over media toetsen voor eenvoudig bedienen van uw media. De verbinding verloopt via de Smart Connector, wat zorgt voor naadloze integratie met uw iPad zonder extra laadkabels nodig. Dit is een praktische keuze voor productief werken en entertainment op uw tablet.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Indeling | QWERTZ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Aansluiting | Smart Connector |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 5099206095236 |
| Vendorcode | 920-010143 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde talen | Vereenvoudigd Chinees |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare achtergrondverlichting | ✓︎ |
| Backlight | ✓︎ |
| Compatibiliteit | "Combo Touch voor iPad Pro 13"" (M4) en iPad Pro 12,9"" (5e en 6e generatie)" iPad Pro 13" (M4) iPad Pro 12,9" (6e generatie) iPad Pro 12,9" (5e generatie) "Combo Touch voor iPad Pro 11"" (M4) en iPad Pro 11"" (1e, 2e, 3e en 4e generatie)" iPad Pro 11" (M4) iPad Pro 11" (4e generatie) iPad Pro 11" (3e generatie) iPad Pro 11" (2e generatie) iPad Pro 11" (1e generatie) |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Oxford Grey |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Keyboard batterij type | AAA |
| Voeding | Dock |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 252 mm |
| Diepte | 16.9 mm |
| Gewicht | 574 gram |
| Hoogte | 189.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✖︎ |
| Pen houder | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Toetsenbordcase Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Smart Connector |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afdekzeil | ✓︎ |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Trackpad |
| Afstand tussen toetsen | 1 mm |
| Hoekaanpassing (max) | 60° |
| Hoekaanpassing (min) | 10° |
| Numpad | ✖︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Taal toetsenbord | Zwitsers |
| Toetsenbord formaat | Mini |
| Indeling | QWERTZ |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206095236 |
| Vendorcode | 920-010143 |
| Artikelnr | 1143512 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯