Je bent nog niet ingelogd
Samsung EF-DX725BBFGBE tabletbehuizing 27,9 cm (11") Hoes Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung EF-DX725BBFGBE is een beschermende tabletbehuizing speciaal ontworpen voor de Samsung Galaxy Tab S9 FE. Deze zwarte hoes biedt volledige bescherming voor uw 11-inchtablet tegen krassen en stoten. De behuizing is voorzien van een handige standfunctie, waardoor u uw tablet gemakkelijk in verschillende hoeken kunt plaatsen, ideaal voor het kijken van video's of het werken aan documenten. De precisie-passering zorgt ervoor dat alle poorten en knoppen goed bereikbaar blijven. Dit is een essentieel accessoire voor wie zijn tablet wil beschermen terwijl hij mobiel blijft.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab S9 FE |
| Kleur Product | Zwart |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 8806095732671 |
| Vendorcode | EF-DX725BBFGBE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab S9 FE |
| Kleur Product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 173,7 mm |
| Diepte | 14,8 mm |
| Gewicht | 423 g |
| Hoogte | 254.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Type etui | Hoes |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Penhouder | ✓︎ |
| Magnetische sluiting. | Magnetische sluiting |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toetsenbordindeling | AZERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095732671 |
| Vendorcode | EF-DX725BBFGBE |
| Artikelnr | 1151739 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯