Je bent nog niet ingelogd
GP Batteries Super Alkaline GP14A Wegwerpbatterij C
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
GP Batteries Super Alkaline GP14A zijn krachtige C-formaat wegwerpbatterijen die geschikt zijn voor veel dagelijkse apparaten. Met een spanning van 1,5 V bieden deze alkaline batterijen betrouwbare en langdurige prestaties. Deze verpakking bevat 4 batterijen, waardoor je lange tijd vooruit kunt met je apparatuur. De Super Alkaline-technologie zorgt voor een efficiënte energievoorziening, zodat je kunt vertrouwen op de batterijen wanneer je ze nodig hebt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | GP |
| Batterijformaat | C |
| Batterij aantal | 4 x |
| Batterij formaat | Alkaline |
| Voltage | 1.5 V |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4891199217883 |
| Vendorcode | GPSUP14A883S4 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 4 x |
| Batterijformaat | C |
| Batterij formaat | Alkaline |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voltage | 1.5 V |
| Type batterij | Wegwerpbatterij |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 34,2 mm |
| Hoogte | 61,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4891199217883 |
| Vendorcode | GPSUP14A883S4 |
| Artikelnr | 1157410 |
| Merk | GP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯