Je bent nog niet ingelogd
Varta Blister 5 X Cr2032 Lithium 3.0 V - 230 Mah
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
2x
De Varta CR2032 lithium-knoopcelbatterijen zijn een praktische keuze voor diverse elektronische apparaten. Met een spanning van 3 V en een capaciteit van 230 mAh bieden deze 5 batterijen lange levensduur. Ideaal voor gebruik in sleutelhanger-controllers, weegschalen, afstandsbedieningen en andere toepassingen die een CR2032-batterij vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Varta |
| Batterijformaat | CR2032 |
| Batterij aantal | 5 x |
| Batterij formaat | Lithium-ion (Li-Ion) |
| Voltage | 3 V |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4008496850853 |
| Vendorcode | CR2032-5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 5 x |
| Batterijformaat | CR2032 |
| Batterij formaat | Lithium-ion (Li-Ion) |
| Batterij capaciteit | 230 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur van het product | Metallic |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voltage | 3 V |
| Type batterij | Wegwerpbatterij |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 3 g |
| Hoogte | 3,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Form factor batterij | Knoop/munt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 2 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4008496850853 |
| Vendorcode | CR2032-5 |
| Artikelnr | 150741 |
| Merk | Varta |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Specificaties:
- Varta: 6.032.401.415
- nom. spanning: 3.0 V
- typ. capaciteit: 230 mAh
- IEC: -
- formaat: -
- andere: -
- afmetingen: Ø20 x 3.2 mm
- verpakking: 5 batterijen in blister
- Varta: 6.032.401.415
- nom. spanning: 3.0 V
- typ. capaciteit: 230 mAh
- IEC: -
- formaat: -
- andere: -
- afmetingen: Ø20 x 3.2 mm
- verpakking: 5 batterijen in blister
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
WHF
Eerste review
Herzien: 06-03-2026
5 dagen in bezit
Prima Product
Snel geleverd ?
❮
❯