Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC 12 RNUC12WSKI500002I Zwart i5-1240P
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De ASUS NUC 12 RNUC12WSKI500002I is een compacte barebone PC met Intel Core i5-1240P processor met 12 cores en maximale snelheid tot 4.40 GHz. Dit systeem beschikt over twee DDR4 geheugenslots voor uitbreidbaarheid, vier USB-poorten en twee USB-C aansluitingen voor snelle gegevensoverdracht. Met twee HDMI-uitgangen ondersteunt het multi-monitoropstellingen. In het zwarte design combineert dit NUC-systeem kracht en compactheid, ideaal voor professionele toepassingen en kantoorwerk waar ruimteefficiëntie van belang is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 1240P |
| Processor Cores | 12 |
| Processor Snelheid | 4.40 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC269 |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Supported memory clock speeds | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 510 gram |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 12 |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| ECC ondersteund door processor | ✖︎ |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,3 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 4.40 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie CoreTM i5 |
| Processor Model | 1240P |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387504529 |
| Vendorcode | 90AR00D1-M00060 |
| Artikelnr | 1126808 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
