Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I Zwart x7211E
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I is een compacte barebone-computer uit de NUC-serie, ontworpen voor robuuste toepassingen. Dit systeem wordt aangedreven door een Intel Atom processor met 2 cores en een kloksnelheid van 3.20 GHz. De uitbreiding van het geheugen kan via 1 DDR5-slot plaatsvinden. Voor connectiviteit beschikt het apparaat over 4 USB-poorten en 2 HDMI-uitgangen, waardoor het geschikt is voor meerdere display-configuraties. De grijze afwerking geeft het systeem een professioneel uiterlijk, perfect voor kantoor- en industriële omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processor Serie | Intel Atom |
| Processor Cores | 2 |
| Processor Snelheid | 3.20 GHz |
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4711387471517 |
| Vendorcode | 90AS0021-M000M0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Mini PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Supported memory clock speeds | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 174 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte | 35.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 2 |
| Processor Serie | Intel Atom |
| Processor Snelheid | 3.20 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,2 GHz |
| Processor cache | 6 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387471517 |
| Vendorcode | 90AS0021-M000M0 |
| Artikelnr | 1154462 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

