Je bent nog niet ingelogd
Acer VN1502G-13U3U Intel Core i3 Barebones
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Acer VN1502G-13U3U is een compact barebones systeem gebaseerd op Intel Core i3 1315U processor met 6 cores en 1.20 GHz basisfrequentie. Het systeem biedt uitbreidbare configuratiemogelijkheden met twee DDR4 geheugenslots en is voorzien van ruime connectiviteitsopties: vier USB-poorten, één USB-C poort en HDMI-uitgang. Dit barebones platform is geschikt voor gebruikers die flexibiliteit zoeken bij het samenstellen van hun eigen PC, zonder voorgeïnstalleerde besturingssysteem of geheugen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processor Serie | Intel Core i3 |
| Processor Model | 1315U |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 1.20 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI, CE, FCC, CB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | 0,73L maat pc |
| Type product | PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 131 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Gewicht | 499 gram |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Processor Serie | Intel Core i3 |
| Processor Snelheid | 1.20 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core i3-13xxx |
| Processor Model | 1315U |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474167002 |
| Vendorcode | DT.R37EH.002 |
| Artikelnr | 1154741 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯