Je bent nog niet ingelogd
MSI Cubi 5 12M-407BEU Core i3 barebone
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De MSI Cubi 5 12M-407BEU is een compacte barebone met Intel Core i3-1215U processor met 6 cores en maximaal 4,40 GHz kloksnelheid. Dit systeem biedt flexibiliteit met 2 DDR4 SO-DIMM geheugenslots voor uitbreiding naar uw behoeften. De compacte vormfactor beschikt over voldoende connectiviteit met 4 USB-poorten, 1 USB-C poort en HDMI-uitgang voor videoweergave. Ideaal voor kantoor, thuis en lichte werkzaamheden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Processor Serie | Intel Core i3 |
| Processor Model | 1215U |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 4.40 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 SO-DIMM |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC(Class B) CB/CE UL(CUL) BSMI VCCI RCM(C-Tick) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | 0.66L sized PC |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR4 SO-DIMM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Gewicht | 590 gram |
| Hoogte | 53.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 2 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.0b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Codenaam processor | Comet Lake |
| Processor Serie | Intel Core i3 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,3 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor Snelheid | 4.40 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,4 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor lithografie | 14 nm |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie CoreTM i3 |
| Processor Model | 1215U |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377301527 |
| Vendorcode | CUBI512M407BEU |
| Artikelnr | 1155150 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
