Je bent nog niet ingelogd
ASUS ExpertCenter PN53-BS5753MDS1 AMD Ryzen 5 7530U Barebones PC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS ExpertCenter PN53-BS5753MDS1 is een compact barebones systeem met AMD Ryzen 5 7530U processor met 6 cores en 2.00 GHz basissnelheid. Dit systeem biedt flexibiliteit met 2 DDR4 geheugenslots voor uitbreidingsmogelijkheden. Voor connectiviteit beschikt het over 4 USB-poorten en 2 USB-C aansluitingen, aangevuld met 1 HDMI-uitgang. Het barebones ontwerp stelt gebruikers in staat zelf geheugen en opslag toe te voegen, wat dit systeem geschikt maakt voor diverse zakelijke toepassingen en professioneel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Model | 7530U |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 2.00 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI / CB / CE / FCC / UL / CCC / Energy Star / C-Tick / WiFi / RF / VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | 0,62L maat pc |
| Type product | Mini PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 4,74 A |
| Netvoeding | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Gewicht | 550 gram |
| Hoogte | 49 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | AMD |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 2.5GBASE-T |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Snelheid | 2.00 GHz |
| Geïnstalleerde processorcache | 3 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Model | 7530U |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636042109 |
| Vendorcode | 90MR0112-M00070 |
| Artikelnr | 1158130 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
