Je bent nog niet ingelogd
Shuttle Nano PC NE10N, Intel N 100, 1x HDMI, 1x DP, 6x USB, 1x LAN, ventilatorloos, 24/7 permanent g
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle Nano PC NE10N is een compacte barebone oplossing met Intel N100-processor met 4 cores tot 3,40 GHz. Het systeem biedt uitbreidingsmogelijkheden met 1 DDR4-geheugenslot en beschikt over volledige connectiviteitsopties: 1 HDMI-uitgang, 1 DisplayPort, 6 USB-poorten en 1 LAN-aansluiting. Door het ventilatorloze ontwerp is het geschikt voor 24/7-bedrijf in stilte. Deze barebone vormt een ideale basis voor toepassingen die efficiënte verwerking, compacte afmetingen en betrouwbare prestaties vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Model | N100 |
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 887993007779 |
| Vendorcode | NE10N |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Senary SN6141 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | EFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS, UKCA, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type behuizing | 0,6L maat pc |
| Type koeling | Passief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,42 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| ECC | ✖︎ |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Gewicht | 600 gram |
| Hoogte | 39 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 4 |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,4 GHz |
| Processor aantal threads | 4 |
| Processor cache | 6 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Model | N100 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993007779 |
| Vendorcode | NE10N |
| Artikelnr | 1160094 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯

