Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC 13 Pro RNUC13L5KV700000I Zwart i7-1370PE 1,9 GHz
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De ASUS NUC 13 Pro RNUC13L5KV700000I is een compacte barebone PC met Intel Core i7-1370P processor met 14 cores en 1,9 GHz basissnelheid. Dit systeem biedt uitbreidingmogelijkheden met 2 geheugenslots voor DDR4-RAM en diverse connectiviteitsopties. Met 4 USB-poorten, 2 USB-C aansluitingen en 2 HDMI-uitgangen is het geschikt voor kantoor- en mediawerk. De zwarte afwerking geeft het een professionele uitstraling. Een ideale keuze voor gebruikers die behoefte hebben aan een klein, krachtig systeem met veel uitbreidingsopties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Model | 1370P |
| Processor Cores | 14 |
| Processor Snelheid | 1.90 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC269 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 6 A |
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Supported memory clock speeds | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 502 gram |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale opslagcapaciteit | 8 TB |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 14 |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,7 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 1.90 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,8 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 20 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie CoreTM i7 |
| Processor Model | 1370P |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387490136 |
| Vendorcode | 90AR0081-M00030 |
| Artikelnr | 1164900 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
