Je bent nog niet ingelogd
MSI Cubi 5 1M-438BEU 0,6L maat pc Wit 120U Intel SoC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI Cubi 5 is een compacte barebone-pc met een volume van slechts 0,6 liter. Het systeem wordt aangedreven door een Intel Core 5 120U processor met 10 cores, geschikt voor dagelijkse taken en lichte werklasten. De barebone beschikt over 2 DDR5 SO-DIMM geheugenslots voor flexibele upgrades, evenals 4 USB-poorten en 1 USB-C aansluiting voor randapparatuur. Via een HDMI-uitgang kunt u dit witte minisysteem verbinden met een monitor. Deze bareboneoplossing biedt een energiezuinig en ruimtebesparend alternatief voor traditionele desktopcomputers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Processor Serie | Intel Core 5 |
| Processor Model | 120U |
| Processor Cores | 10 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 SO-DIMM |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4711377397063 |
| Vendorcode | CUBI 5 1M-438BEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI Cubi 5 1M-440BEU 0,6L maat pc Wit 100U Intel SoC
Processor Model:
100U
Bekijk vergelijking
€ 279,00
MSI Cubi 5 1M-438BEU 0,6L maat pc Wit 120U Intel SoC
Processor Model:
120U
Bekijk vergelijking
Huidig
MSI Cubi 5 1M-437BEU 0,6L maat pc Wit 150U Intel SoC
Processor Model:
150U
Bekijk vergelijking
€ 419,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | 0,6L maat pc |
| Type koeling | Passief |
| Type product | Mini PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR5 SO-DIMM |
| Geheugen snelheid | 5200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde opties beschikbaar | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| DVI-poort | ✖︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Processor Serie | Intel Core 5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Processor Model | 120U |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377397063 |
| Vendorcode | CUBI 5 1M-438BEU |
| Artikelnr | 1165288 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
