Je bent nog niet ingelogd
MSI Cubi 5 1M-439BEU PC/workstation barebone 0,6L maat pc Wit 120U Intel SoC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI Cubi 5 1M-439BEU is een compacte barebone PC met een formfactor van slechts 0,6 liter. Uitgerust met een Intel Core 5 120U processor met 10 cores biedt het systeem krachtige prestaties in een minimalistisch design. Deze barebone beschikt over 2 DDR5 SO-DIMM geheugenslots voor uitbreiding, 4 USB-poorten, 1 USB-C poort en HDMI-uitgang. Ideaal voor gebruikers die op zoek zijn naar een kleine, stille en energiezuinige werkstation of kantoor-PC oplossing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Processor Serie | Intel Core 5 |
| Processor Model | 120U |
| Processor Cores | 10 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 SO-DIMM |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 4711377397070 |
| Vendorcode | CUBI 5 1M-439BEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC256 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Wit |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Type behuizing | 0,6L maat pc |
| Type koeling | Passief |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 SO-DIMM |
| Geheugen snelheid | 5200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Gewicht | 590 gram |
| Hoogte | 53.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde opties beschikbaar | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| DVI-poort | ✖︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Processor Serie | Intel Core 5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Processor Model | 120U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377397070 |
| Vendorcode | CUBI 5 1M-439BEU |
| Artikelnr | 1167960 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
