Je bent nog niet ingelogd
Sapphire Edge AI 370 AMD Ryzen AI HX 9 370 Barebone
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Sapphire Edge AI 370 is een krachtige barebone-uitvoering met de AMD Ryzen AI HX 9 370-processor, voorzien van 12 cores en een boost tot 5,10 GHz. Dit systeem biedt uitstekende verwerkingskracht voor professionele toepassingen en veeleisende taken. De barebone is uitgerust met twee DDR5-geheugenslots, vier USB-poorten, twee USB-C-aansluitingen en een HDMI-uitgang voor flexibele connectiviteit. Het compact ontwerp maakt het geschikt voor verschillende werkomgevingen waar prestatie en mobiliteit belangrijk zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sapphire |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 9 |
| Processor Model | HX 370 |
| Processor Cores | 12 |
| Processor Snelheid | 5.10 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Goud, Zwart |
| Type behuizing | SFF |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | AMD |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 890M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 12 |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 9 |
| Processor Snelheid | 5.10 GHz |
| Geïnstalleerde processorcache | 12 MB |
| L3 cache | 24 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,1 GHz |
| Processor aantal threads | 24 |
| Socket | Onboard |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor Model | HX 370 |
| Thermal Design Power (TDP) | 28 W |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895106297128 |
| Vendorcode | 4H020-02-40G |
| Artikelnr | 249020 |
| Merk | Sapphire |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯